eCall - Twoje Bezpieczeństwo na Drodze

Zapewnij sobie i swoim bliskim dodatkowe bezpieczeństwo podczas jazdy. Nasz system ratunkowy to szybka reakcja i pomoc w nagłych wypadkach drogowych, gwarantując ochronę, na którą zasługujesz.

Wróć do naszych usług

Dlaczego Usługa eCall?

Usługa eCall to ogólnoeuropejski system szybkiego powiadamiania o wypadkach drogowych, który jest częścią strategii Komisji Europejskiej mającej na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drogach i poprawę efektywności transportu w Europie. W ramach Usługi eCall oferujemy:

  • Automatyczne i manualne powiadamianie służb ratunkowych
    Nasz system umożliwia automatyczne wezwanie pomocy w określonych warunkach po zderzeniu, dzięki czujnikom zamontowanym w pojeździe. Ręczne wezwanie może być włączane przyciskiem przez kierowcę lub pasażerów pojazdu.
  • Precyzyjne lokalizowanie pojazdu
    Po uruchomieniu, urządzenie eCall połączy się ze służbami ratunkowymi, umożliwiając przekazanie danych elektronicznych i nawiązanie połączenia głosowego.

Korzyści

01
Zwiększone bezpieczeństwo
Szacunki wskazują na możliwość uniknięcia, w skali Europy, śmierci nawet 2500 osób rocznie i zmniejszenia skutków wypadków o 15%.
02
Szybsza reakcja służb ratunkowych
Dzięki automatycznemu powiadamianiu służb ratunkowych, pomoc może dotrzeć szybciej do miejsca wypadku.
03
Ochrona danych osobowych
Samochody z systemem e-call nie są ciągle śledzone. Dopiero w momencie wypadku do ośrodków ratownictwa jest przekazywana ograniczona informacja.

Jak to Działa?

Nasz proces działania Usługi eCall jest prosty i skuteczny. W przypadku poważnego wypadku, system automatycznie powiadamia służby ratunkowe i przekazuje im precyzyjne dane o lokalizacji pojazdu. Następnie, operatorzy mogą skontaktować się z pasażerami, aby ocenić sytuację i skoordynować pomoc.

Następny krok: Skontaktuj się z nami!

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami i chciałbyś dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami! Omówimy indywidualne potrzeby Twojej firmy oraz zaproponujemy rozwiązania dopasowane do Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami